دوره بین المللی مربیگری پیشرفته تنیس (2Level) (المپیک سولیداریتی)

تاریخ : 5 مهر 1398, 18:45 نویسنده : jebeli بازدیدها : 49 نظرات : 0 موضوع : خبرها

نماینده استان اصفهان در دوره مربیگری بین المللی پیشرفته تنیس

سطح دوره از نظر فنی دارای نظم بالایی بود

نماینده استان اصفهان در دوره مربیگری بین المللی تنیس گفت: خوشبختانه این دوره از مربیگری level2 (المپیک سولیداریتی ) با نظم خوب و اساتید مجرب تنیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تنیس استان اصفهان، سام کاظمی مربی اصفهانی حاضر در دوره بین المللی مربیگری پیشرفته تنیس (2Level) (المپیک سولیداریتی) در گفت و گویی اختصاصی گفت: دوره مربیگری پیشرفته تنیس (2Level) (المپیک سولیداریتی) با حضور 15 مربی ایرانی به همراه مربیانی از6 کشور ترکمنستان، قزاقستان، پاکستان، سوریه، عمان و قرقیزستان برگزار شد که طی 12 روز دوره های تئوری و عملی مربیگری با حضور امیر برقعی مدیر توسعه منطقه غرب آسیا، آسیای میانه و فدراسیون جهانی تنیس به عنوان مدرس و دستیاری ( ایگور شلیاکین) از روسیه آموزشهایس لازم به حاضران در این دوره داده شد.

وی افزود: سطح فنی و حرفه ایی این دوره بسیار بالا بود و مربیان حاضر ضمن آموزش مرسوم مربیگری level2 با روش های جدید آموزشی بین المللی نیز آشنا شدند.

کاظمی در پایان یادآور شد: شرکت کنندگان طی دو روز گذشته چهار آزمون عملی و تئوری را پشت سر گذاشتند تا در صورت قبولی در این آزمون ها علاوه بر گواهی نامه سطح 2 فدراسیون جهانی تنیس،گواهی IOC با امضای رییس کمیته بین المللی المپیک و رییس کمیته ملی المپیکدریافت می کنند.

/انتهای پیام


[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود